Visit other museums

Buy tickets

 

Akwarium Gdyńskie

Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego

Al. Jana Pawła II 1, 81-345 Gdynia

 

Tel.: +48 587 326 601
Fax.: +48 587 326 611


www.akwarium.gdynia.pl

akwarium@mir.gdynia.pl

Lankytojų instrukcijos sistema

Projektas „BalticMuseums 2.0 plus" praplės jau vykdomą bendradarbiavimą tarp Štralzundo taikomųjų mokslų universiteto, Ščecino universiteto ir muziejų. Per ateinančius trejus metus, konsorciumas dalyvaujančiuose muziejuose įgyvendins elektroninę lankytojų instruktavimo ir informacijos sistemą, taip vadinamą elektroninį gidą (eGuide).

Pateikdamas įvairialypę medžiagą elektroninis gidas pavers jūsų apsilankymą muziejuje nepamirštama patirtimi. Specialūs prietaisai ir RFID technologija leidžia naršyti po muziejų bei pateikia papildomos informacijos. Informacija gali būti sugrupuota į specializuotus turus, pavyzdžiui tėvams su vaikais, taip pateikiant aktualią informaciją kiekvienam lankytojui. El. gidas suteikia galimybę muziejams pasiūlyti turus keliomis kalbomis, tradicinėmis priemonėmis tai pasiekti būtų sudėtingiau. Ypatingas dėmesys skiriamas bendram sistemos turinio tobulinimui. Muziejams dirbti kartu bei naudoti tas pačias technologijas pravartu ir naudinga.

Ankstesniame „BalticMuseums 2.0" projekto etape konsorciumas sukūrė daugiakalbio El. gido prototipą, kuris dabar bus patobulintas ir įdiegtas dalyvaujančių muziejų puslapiuose. 

Projekto finansuojama suma - 1.120.200€. Projektas yra dalinai finansuojamas Europos Sąjungos fondų pagal Pietų Baltijos tarptautinio bendradarbiavimo programą skiriant 947.920€.