Visit other museums

Buy tickets

 

Akwarium Gdyńskie

Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego

Al. Jana Pawła II 1, 81-345 Gdynia

 

Tel.: +48 587 326 601
Fax.: +48 587 326 611


www.akwarium.gdynia.pl

akwarium@mir.gdynia.pl

Kitos lankytinos vietos

Gdynė yra jaunas uostamiestis, įsikūręs Lenkijos Pamario vaivadijos rytiniame regione. Miesto teisės buvo suteiktos 1926 m. Miestas yra prie Baltijos jūros, todėl natūralu, kad jo plėtra yra susijusi su jūra. Gdynėje veikia stambiausia Lenkijos laivų statykla. Gdynė kartu su kitais dviem miestais – Sopotu ir Gdansku – sudaro vadinamąjį Trimiestį ir laikomas moderniausiu miestu iš trijų. Jis garsėja daugybe lankytinų vietų, rekreacinių zonų ir kultūrinių renginių.


 

  • Erelio skardis

Erelio skardis yra nuostabiausia vieta Lenkijos pakrantėje rudenį. Šis skardis taip pat vadinamas Erelio galva. Jį nuolatos ardo pakrantės bangos ir vėjai. Skardis yra netoli Gdynės gyvenamojo rajono. Pėsčiųjų takas veda pro skardį iki pat Sopoto miesto. Nuo aukščiausios skardžio vietos galima grožėtis Helio pusiasaliu.

  • Gdynės muzikinis teatras

Gdynės muzikinis teatras yra vienas geriausių muzikinių teatrų Lenkijoje. Šis teatras – Gdynės kultūros centras. Per daugiau nei 40 metų teatras pristatė apie 300 premjerų: miuziklų, operečių, pasakų vaikams, koncertų ir kamerinių koncertų, įskaitant miuziklus „Jėzus Kristus superžvaigždė“, „Vestsaido istorija“, „Evita“ ir „Plaukai“.

  • Akmens kalno rajonas

Akmens kalnas yra mažiausias Gdynės rajonas, išsidėstęs moreninėje kalvoje. Aukščiausias taškas siekia 52 metrus. Kalno viršūnėje yra platforma, nuo kurios galima grožėtis Gdansko įlanka, valčių prieplauka ir pagrindiniu Gdynės uostu. Akmens kalno rajonas yra įrašytas į Lenkijos paminklų registrą.